Alternative_Clothing_For_Babies

ביגוד אלטרנטיבי לתינוקות
מחבר: קירסטן הוקינס
google.com/articles/parenting/article_436.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:16
קטגוריה: הורות
מאמר:

כל עוד שהמושג "טיז לתינוקות" הרוויח כוונה ראשונית לחלוטין באלף העתידי, מושם בתי עסק שהקדישו ממש לכוונתו המקורית בקרב הביטוי. בוודאי שתמיד נמצאים החולצות הבסיסיות "אני חפץ בו את אותם אמא שלי" ו"מישהו בטלהאסי אוהב ההצעה ", אך בהתאם לזמנים, מפעלים מסוימות עיצבו כמה חולצות שבאמת מאפשרות לאישיות התינוק וההורה לזרוח.
הזמינו כמו אחר פועלי חברת Wry Baby המומחית בחולצות הומוריסטיות לתינוקות. שתי מהמועדפים שלי כוללים את אותה "I'M NOT A BOY", "NEW", "SCENTED" וסט תאומים מפואר חתימה כתוב "STOP COPYING ME". ספר תורה דמשק וכדלקמן סוג ציוד המגיעים אלו שיש להן דגשים להחלקה בתינוק לכל דבר, התחילו לעשות מהאכלה עד ל נשיאה.
לתינוק המניקה יש חולצות בטון חולצות "I Love New York" שבהן כתוב "I Love Big Boobies". חולצה שעליה כתוב "Blankie, Boopie, or Bottle, מי רוכב בחינם" ו כללי תמונה של תלת אופן הינה המוכיח ידידותית בדבר מדבקת פגוש פופולרית שקיבלה מקום PG במקצת שנתיים מקודמתה.
בשנת Baby Wit, מעונינים לרכוש מקוונים זכאים לאתר רב ללא קץ אצל חולצות לתינוק ופעוטות. של אם התינוק של העסק רוצה להצהיר הצהרה פוליטית, לשחק בנות של המשתתפים המגניבים, או מיוחד קיים קוף כיפי אודות החולצה המקיף, מתופעל פה פרויקט בשבילם. לעיל קיימים כמה אמרות חולצות טריקו שנויות במחלוקת 2 שנים, ובינהם "הוא חושב של אבא שלי" אם "אמא שלי שותה כיוון שאחד בוכה." מושם ואלה שתי חולצות משעשעות, אמנם יותר מאולפות לסט המשפחתי. חולצות למשל, "בוא בסמיכות יותר מתוך מטרה שאוכל לירוק עליך" ו"הייתי בת תשעה ירחים "(בגופן חליפת כלא) הופכות בחור זה למקור מעוגל במקצועיות על ידי אושר בניית לתינוקות.

בעבור ההורים היצירתיים ביותר, קיים אתרים המאפשרים חולצות אישיות לתינוקות. זה יחסית פשוט להרים אחר הצבע והשבלונות הדרושים ליצירת מרמז סופר-אישי לצלחת הבילוי שהדבר מעתה נולדה. יאללה באופן אתה מוצא לנכון שתוכל לברוא דבר חשוב טוב יותר מ"תראה, אולי רגעים כזה שמי אחליף את אותה החיתולים שלנו "מאשר לבחור את העסק לפתח החנות כתיבה.
במידה ואתם מתלבטים פוליטית, mypunkbaby.com, חברת שבסיסה במסצ'וסטס, תורמת שישה אחוזים כמעט מכל סכומי הכסף לצדקה נוספת בכל חודש. הרוכשים מקבלים את אותו ההצבעה לבסוף הקופה במטרה לנקוב האדם מהצדקה המודגשת תקבל את אותן תרומת החמישה אחוזים לחודש. באופן זה, הכסף של החברה שלכם ממש יעזור בכדי משימה ברמה גבוהה, רק עוזר למטרה משובחת שהינכם יקבל החלטה.

העסק שלך עלול ודאי להגיע על פי השיטה להכניס בבגדי תינוקה של העסק שלכם כדרך להנחיל את אותם הערכים שאנחנו מחזיק הכי בקרבת לאתר שלך, דוגמת סיבים מוסריים, מוסר ורוקנרול. בשנים האחרונות, במקלחת לתינוק בידי פירמה שסיימה בשנים האחרונות את כל לימודיה בקולג ', קיבלה אם הטרייה חולצת טריקו לתינוק שעליה היה מודפס הלוגו בידי Guns'n'Roses בעלות הכיתוב "Sweet Child O' Mine". טוב למצוא שהדור ה-3 יהיה מלאי טוב ולבבי.Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

The Soda Pop